Paločević ne staje, novi pogodak za Pohang, poraz sprečio bivši fudbaler Zvezde!

subota 16.05.2020.
11:40

Fudbal u Južnoj Koreji se nastavlja.

Beta/DraganGojić/Ev

Danas je počelo drugo kolo korejske K Lige, a u Daeguu domaćin je remizirao sa Pohangom 1:1.

Gosti su nakon bolje igre u prvom poluvremenu stigli do vođstva preko nekadašnjeg kapitena Vojvodine Aleksandra Paločevića koji je u 43. minutu krunisao lepu timsku akciju golom.

Bio je to drugi Paločevićev pogodak u prvenstvu pošto je i u prvom kolu zatresao mrežu.

Ipak, domaćin je uspeo da izbegne poraz u 67. minutu kada je strelac bio još jedan fudbaler kojeg ljubitelji srpskog fudbala pamte.

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Edgar je iskoristio asistenciju sa desne strane i glavom savladao nemoćnog čuvara mreže za konačnih 1:1.

U drugom poluvremenu u ekipi Daegua ušao je i bivši fudbaler Bežanije Dejan Dajmanović.