Poluvreme na ''Meaci'', Inter promašivao, tandem Ibra&Rebić pogađao!

21:37

Prvo pouvreme ''Rosoneri'' rešili u svoju korist.

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Posle prvih 45 minuta na ''Meaci'', Milan protiv Intera kao gost vodi sa 2:0!

Milan je hrabrije, konkretnije ušao u ovu utakmicu, Čalhanoglu je u devetom minutu imao odličan udarac, ali statva je spasila Inter.

''Neroazuri'' uzvraćaju posle kornera u 19. minutu, Dijego Godin je odlično šutirao glavom, gađao je donji desni ugao, ali je lopta zamalo prohujala pored stative.

Još bolja prilika za Inter četiri minuta kasnije. Lukaku je protutnjao po desnoj strani, centrirao za Vesina, koji je mogao da ''pita'' Donarumu u koji će ugao šutirati, ali on je poslao loptu pravo u golmana Milana.

Bio je Inter bliži vođstvu u tim trenuccima, ali kako se bližio kraj poluvremena, ''Rosoneri'' su ponovo preuzimali kontrolu i rezultat je stigao u 40. minutu.

Duga lopta bila je upućena ka Ibrahimoviću u kazneni prostor Intera,on je bio viši u skoku od Godina, prosledio loptu za Rebića koji se odlično snalazi i pogađa mrežu domaćina u ovommeču - 0:1.

To, međutim, nije bilo sve od Milana, koji u poslednjim sekundama prvog poluvremena, golom Zlatana Ibrahimovića posle kornera duplira svoju prednost - 0:2!