Potvrđene loše vesti, Košćelni 6 meseci van terena!
Autor: Aleksandar Obrenović
četvrtak 03.05.2018.
22:20
Izvor: Sportske.net
Loran Košćelni je doživeo ozbiljnu povredu.

Beta/AP Photo/Rui Vieira
Povezane vesti
Danas je Loran Košćelni morao da napusti teren posle samo sedam minuta utakmice protiv Atletiko Madrida, izgledalo je veoma ozbiljno, na nosilima je morao da napusti teren.
Odmah se videlo da se radi o ozbiljnoj povredi, a sada je stigla i potvrda.
Nije u pitanju koleno, već Ahilova tetiva, povreda koja sportistu može odvojiti od terena na ne manje od 6 meseci.
Dakle, Mundijal će proći bez iskusnog fudbalera Arsenala...
Odmah se videlo da se radi o ozbiljnoj povredi, a sada je stigla i potvrda.
Nije u pitanju koleno, već Ahilova tetiva, povreda koja sportistu može odvojiti od terena na ne manje od 6 meseci.
Dakle, Mundijal će proći bez iskusnog fudbalera Arsenala...
7 Komentara
Bratuska_Blueboy
Smor da se covek povredi u ovom trenutku i propusti sp greota prava, drzi se druze
Di Stéfano
Novi trener Arsenala da dovede nove štopere. Ne trebaju mu ovi polovnjaci više
chaki
Za francuze mozda i bolje da igraju umtiti i Varan stopere
Naka TZ (CFC)
Ne volim teske povrede fudbalera nebitno za koji dres igrali ali Koscielny ne bi nastupao na mundijalu za Francuze bar ne za prvih 11.Varane i Umtiti ce biti u odbrani Francuske na mundijalu.Ali svakako da je veliki peh za Arsenal jer Koscielny uz Mustafija je trenutno najbolje sto imaju u odbrani.
BancheS_Arsenal
Gde baś ti,śto nebi ono drvo lacazette da se povrijedi da se nikad ne vrati na teren
Luka Modric
Gotova karijera bojim se
Mangus
Ma kakvi. Mozda u klubu kakav je arsenal (mada kakava im je odbrana, on je bog) ali u manjim klubovima, u fr ligi npr, moze da gusla kako oce