Pravda zadovoljena? Marez promašio penal!

19:16

Etkinson je u odlučujućem trenutku pokazao na belu tačku, ali...

Epa/Tim Keeton

Mančester siti ima za čim da žali.

Igrao se 84. minut kada je Van Dajk neoprezno startovao na Sanea, a sudija Etkinson je odlučio da pokaže na belu tačku, oko ovog trenutka će biti dosta polemike.

Ipak, Rijad Marez se obrukao, prebacio je čitav gol, lopta je završila u gornjim redovima "Enfilda".

13:17

Marez je Zezusu uzeo penal,ali Pep je vjerujem rijesio sve jos u svlacionici.

Raiola M.
Sunday, 07.10.2018
21:40

Na snimku ne bidim da je penal. Koliko ja vidim VVD startuje na loptu i onda se Sane sapliće preko noge. Da je promašio loptu bio bi čist penal.

19:53

Penal je bio diskutabilan ali je bila treca sumnjiva situacijapa je morao nesto da sudi ( Lovren - Aguero u prvom i Lovren sakom po licu Zezusa u drugom ) mada bih rekao da je nula realan rezultat. Marez se otimao o loptu a promasio 4 od 5 poslednjih penala koje je pucao. Jos se mislim, pored zivog Davida Silve ovaj puca penal ali tako je to, vise verovatno nece nijedan dobiti tako da je ta dilema resena.

Rise up
19:43

Cist penal je bio. O cemu pricate?

Dragojevic Andrija
19:41

koja pravda zadovoljena? jos u 1pol nije sviran ocigledniji faul od ovoga ali je i ovo bio jer nije loptu dirao a vec je usao u duel sa saneom..

NikkiCFC
19:31

Cist penal. Samo je Gojko na svetu video da je VVD igrao prvo loptu.

foreverblue
19:30

Rekao bih da je penal, u prvom poluvremenu takođe zbog starta lovrena nad aguerom, kako god, navijao sam da siti ne pobedi, zadovoljan sam remijem, sledeće kolo junajted na bridžu, očekujem laganu pobedu, dobro je što će murinjo biti trener na toj utakmici.

Rikardo Roča
19:27

Podmetnuo nogu ispred njega i nije dotakao loptu. Jeste ovaj malo teatralno pao,ali koliko ja znam,start bez kontakta sa loptom je faul

SuperFrank8
19:25

Kakva pravda ljudi.. jedina pravda je za nas gledaoce što su obe ekipe dosle po 0:0 i bilo bi glupo da bilo ko pobedi sa ovakvom igrom..

VANDAL_boys
19:23

Kojim pravom ovaj puca penal? Pored Bernarda, D. Silve?? U lesteru je mnogo penala omasio, bio sam ubedjen da i sad masi. Utakmica jedna od gorih u ligi ove sezone, oba tima isla na 0.