Primera - Pomoćni sudija "ukrao" slavu Pantiću!

nedelja 28.09.2014.
22:50

Poslednja utakmica šestog kola španske Primere između Kordobe i Espanjola završena je remijem bez golova iako je deset minuta pre kraja Aleksandar Pantić pogodio mrežu gostujućeg tima.

Sportske.net

Srpski internacionalac Aleksandar Pantić nalazio se na dobrom putu da ekipi Kordobe donese prvu ovosezonsku pobedu u Primeri ali je gol koji je postigao opravdano poništen zbog ofsajda.

Duel na "Nuevo Arhangelu" završen je rezultatom 0:0 iako je deset minuta pre kraja domaćin poveo posle gola Aleksandra Pantića.

Centaršut sa desne strane Pantić je iskoristio na pravi način ali je velika radost na stadionu utihnula kada su navijači i fudbaleri Kordobe shvatili da pomoćnik drži zastavicu podignutu.

Defanzivac Kordobe bio je u ofsajd poziciji pa je domaći tim na kraju upisao tek treći remi u prvenstvu, dok Espanjol posle pobede nad Hetafeom može da bude zadovoljan onim što je ostvario na večerašnjem gostovanju.