nedelja 03.11.2019.
16:33

Odlična partija talentovanog čuvara mreže.

EPA-EFE/JAVIER ZORRILLA

Viljareal je u 12. kolu španske Primere dočekao Atletik Bilbao, meč je ponajviše zahvaljujući golmanu gostiju okončan sa najnepopularnijih 0:0.

Domaćin je danas bio daleko bolji rival, pretili su najpre u 16. minutu, kada je Kazorla sjajno šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali je Unaj Simon odlično intervenisao.

Nakon osam minuta igre u drugom delu, Moreno postiže gol za domaći sastav, ali je on poništen zbog ofsajda.

Ponovo šansa za Kazorlu u 64. minutu, odličan šut sa ivice šesnaesterca, ali tik pored gola Bilbaa.

U 80. minutu velika šansa za Rubena Penju, ali je Unaj Simon još jednom sjajno intervenisao, nakon pokušaja glavom fudbaler domaćeg sastava.

Na kraju 0:0, Simon je zabeležio sedam odbrana i još jednom potvrdio kvalitet.

Poznato je da je Real zainteresovan za njegove usluge, jasno je da su skauti kluba iz Madrida imali šta da vide danas u Viljarealu.

"Žuta podmornica" je na sedmom mestu sa 18 bodova, Bilbao sa bodom manje na poziciji devet.