subota 27.01.2018.
18:52

Još jedna čudesna noć na Parku prinčeva.

Beta/AP Photo/Christophe Ena

Fudbaleri Pari sen Žermena deklasirali su Monpelje rezultatom 4:0, a Edinson Kavani je konačno ušao u istoriju!

Urugvajac je 10 dana nakon što mu Nejmar nije dao da šutne penal i na meču sa Dižonom postane najbolji strelac u istoriji kluba, danas načeo mrežu gostiju za 1:0 i zaradio ovacije sa tribina.

To nije bilo sve, Kavani je takođe u finišu utakmice asistirao upravo Nejmaru za Brazilčev drugi pogodak na utakmici.

Već u 11. minutu, Kavani je iskoristio asistenciju Rabioa i pogodio za 1:0.

U finišu prvog poluvremena, penal za PSŽ, ovaj put Kavanija baš briga, a Nejmar, naravno, uzima loptu i pogađa za 2:0.

U 70. minutu Di Marija je povisio na 3:0, da bi u 82. Kavani nesebično spojio Nejmara sa praznim golom za konačnih 4:0.

PSŽ i dalje suvereno vlada Ligom 1, ima 11 bodova više od drugoplasiranog Liona, dok je Monpelje na sedmoj poziciji.