15:36

Nemački reprezentativac imao neugodno veče.

Beta/AP Photo/Matthias Schrader

Bajern Minhen je sinoć uspeo da preokrene rezultat u Leverkuzenu.

Flikovi momci su gubili 1:0 od 14. minuta i pogotka Šika, češkom ofanzivcu je u 28. minutu poništen i drugi gol posle VAR konsultacija. Levandovski je pak izjednačio pred odlazak na pauzu, da bi Poljak doneo i preokret u 93. minutu za konačnih 2:1.

Ipak po kraju utakmice nije se pričalo o preokretu, već o Saneu.

Bivši igrač Mančester Sitija je ušao kao zamena za povređenog Komana u 32. minutu da bi ga Flik već u 68. minutu izveo sa terena kako bi ubacio mladog Musialu. Nemac je imao slabo izdanje, nešto na šta se Bavarci polako i 'navikavaju'. Trener Flik ga je već upozorio posle susreta sa Salcburgom, Sane retko koji meč počinje. Na meču sa Austrijancima je često gubio loptu.

"Kada pravimo izmene, moramo dobro razmisliti. Ako pogledate drugo poluvreme videćete da je Miler nezamenjiv, Gnabri je bio dosta bolji, zato sam izmenio Sanea. Morali smo da reagujemo tako, nismo imali drugih opcija", izjavio je Flik po kraju jučerašnjeg derbija.

Sane ima dobre brojke, ali retko kada počinje ili završava meč. Izgleda da povratak u Nemačku nije krenuo najbolje.