18:46

Neverovatno je šta se dešava sa "Los Blankosima" ove sezone.

EPA-EFE/FILIP SINGER

Aktuelni osvajač Lige šampiona dočekao je na "Santijago Bernabeu" ekipu Real Sosijedada u okviru 18. kola Primere.

Nakon samo dva minuta igre, Madriđani su skrivili jedanaesterac, tačnije, to je uradio Kazemiro, koji je oborio Merina.

Sudija je pokazao na kreč, a precizan izvođač najstrože kazne bio je Vilijan Žoze.

U 10. minutu je Real imao idealnu priliku da poravna rezultat, Benzema je tukao sa ivice peterca, neometan, ali je uspeo da pošalje loptu pored gola rivala.

Podsetimo i da je Real pre par dana na gostovanju Viljarealu primio gol već u četvrtom minutu utakmice, što je dokaz da Madriđanim imaju velikih problema sa koncentracijom, ali i brojnim drugim stvarima ove sezone.

6 Komentara

Badr Hari
Sunday, 06.01.2019
19:59

Sa Los Blankosima se ne dešava baš ništa što se nije dešavalo i prethodnih sezona, ali je neverovatno šta se dešava sa sudijama. Ono jeste da je penal čist k'o suza, ali u prethodnim sezonama ni u ludilu ne bi bio sviran za Realovog protivnika. Zato bi sigurno bio sviran bar jedan penal za Real nakon 2 simuliranja Realovih igrača u šesnaestercu Sosijedada i na semaforu bi već nakon 10-ak minuta stajalo 1:0, a ne 0:1. Sa još jednim golom iz ofsajda i isključenjem igrača Sosijedada Real bi im lagano uvalio petardu. :D

GO HARD
20:36

Koliko te Real boli tebe decko hahhaa

21:26

Primetio sam da 90% njegovih komentara je samo o Realu i ismevanju da sve dobijaju uz pomoć sudija. Klasičan iskompleksirani dvanaestogodišnjak.

Badr Hari
21:10

Haha, boli me... Real. :D Niko ga nije tako zvao, pored oficijelnih naziva čuo sam i 'miško', 'đoka' itd., ali Real... ok, kad' ti kažeš. :D:D:D

conecorleone
20:54

Sta pricas to,2 cista penala nisu svirana plus limitirana ekipa bez najboljeg strucnjaka Zidana a da ne pominjem odlazak Ronalda i da nema nikog da postigne gol. Pusti mrznju,komentarisi realno nekad.