Ronaldo promašio prazan gol, pa Napoli umalo do 2:0!

utorak 07.03.2017.
21:32

Portugalac je propustio veliku priliku da izjednači na ''San Paolu''.

EPA/KAI FOERSTERLING

Napoli je poveo golom Mertensa (pogledajte OVDE), a Ronaldo je posle nekoliko minuta imao veliku šansu.

Pobegao je svojim rivalima, pretrčao i golmana Reinu, a onda je iz ne baš lake pozicije pogodio stativu.

Desetak minuta kasnije, Napoli je imao još jednu veliku priliku, Mertens je ponovo pobegao Ramosu i Pepeu, ali je iskosa sa osam metara pogodio stativu!

Na poluvremenu, Napoli i Arsenal vode 1:0! Ostanite sa nama da na kraju sumiramo utiske!