Rusi ''statirali'' u prvom poluvremenu!

subota 11.06.2016.
21:51

S obzirom na ono što su prikazali tokom prvih 45 minuta, reprezentativci Rusije imaju odličan rezultat.

Beta/AP Photo/Thanassis Stavrakis

Bez golova posle prvih 45 minuta utakmice između Engleske i Rusije, iako su Englezi bili mnogo bolji i ofanzivniji rival.

Rusi su imali samo jedan kakav-takav pokušaj pred golom rivala, sve ostalo je bilo u znaku selekcije Roja Hodžsona.

Za ilustraciju odnosa snaga možda može najbolje da posluži ovo ''prolazno vreme'' posle prvih 15 minuta igre.

Ništa bolje za Ruse nije bilo ni na kraju prvog dela igre, koje završeno odnosom 10:1 u šutevima u gol u korist Engleza, a Rusi su donekle povećali posed lopte na 42 procenta.