Serija A - Sergej asistent u trijumfu Lacija, gostima sa Sardinije presudio Imobile!

nedelja 07.02.2021.
22:38

Italijan postigao jedini pogodak u 61. minutu meča.

EPA-EFE/ANGELO CARCONI

Lacio je pobedio Kaljari na domaćem terenu rezultatom 1:0 u okviru 21. kola italijanske Serije A.

Od samog početka susreta, izabranici Simonea Inzagija imali su i više od igre, odlične prilike su propustili Luis Alberto i Imobile u prvom poluvremenu.

Na startu drugog dela, veliku šansu za Kaljari nije uspeo da u gol pretvori Marin, pa je kazna usledila u 61. minutu.

Posle centaršuta Aćerbija, Sergej Milinković Savić glavom je spustio loptu Ćiru Imobileu koji je prevario svog čuvara i matirao Kranja.

Usledila je potom ofanziva tima sa Sardinije, zapretio je Pavoleti, u finišu meča i Pereiro, Nandez, potom i Simeone, međutim Rimljani su uspeli da sačuvaju svoj mrežu i ostvare veoma bitnu pobedu u nastavku šampionata.