Serija A - Ovakav Napoli ima pravo da sanja titulu, Sergej i Vanja podelili plen u bratskom okršaju!

Autor: Ivan Cvetković
četvrtak 23.09.2021.
20:27

U terminu od 18.30 večeras su odigrane dve utakmice petog kola italijanske Serije A.

EPA-EFE/LUCA ZENNARO

Napoli je još jednom pokazao da je u sjajnoj formi, te je u Đenovi pregazio Sampdoriju sa 4:0.

Sve je počelo u desetom minutu kada je Viktor Osimen iskoristio dodavanje Insinjea, da bi u 39. reprezentativac Italije asistirao i kod gola Fabijana Ruiza.

U drugom poluvremenu videli smo još dva gola u mreži Audera, Osimen je pogodio u 50, a devet minuta kasnije u strelce se upisao i Pjotr Zjelinski. Obojica na račun dvostrukog asistenta Lozana.

Pogodak Kandreve bio je poništen zbog ofsajda i to je jedino što smo videli od Sampe, dok Napoli Lućana Spaletija u ovom trenutku deluje možda i kao najozbiljniji kandidat za titulu prvaka Italije.

Torino je na domaćem terenu remizirao 1:1 protiv Lacija koji je vezao četvrtu utakmicu bez pobede u svim takmičenjima.

Domaćin je poveo golom Marka Pjace koji je pogodio u 76. minutu, pa se tako činilo da će Vanja Milinković Savić i Saša Lukić izaći kao pobednici u duelu sa Vanjinim bratom Sergejom.

Usledila je velika nesmotrenost Điđija koji je srušio Murićija, sudija Abiso je opravdano pokazao na penal, a siguran sa bele tačke protiv svog bivšeg kluba bio je Ćiro Imobile u prvom minutu nadoknade vremena.