nedelja 10.03.2019.
22:25

Rimljani bili bliži pobedi u Firenci.

EPA-EFE/Claudio Giovannini

Fudbaleri Fiorentine remizirali su na svom terenu protiv Lacija 1:1. u okviru 27. kola italijanske Serije A.

Opasniji su bili gosti od samog starta utakmice, prvi su i pripretili preko Ćira Imobilea koji je u 23. minutu doveo svoj tim u vođstvo sjajnim udarcem sa ivice kaznenog prostora.

Nastavio je Lacio sa napadima, prednost su pokušavali da udvostruče Korea i Imobile, ali se u tim prilikama svojim odbranama istakao Teraćano.

To su uspeli da kazne fudbaleri Fiorentine kada su u 61. minutu posle lepe akcije sa desne strane postigli gol preko Luisa Murijela.

Rimljani su pokušavali da stignu do sva tri boda, ali osim jalove inicijative nismo videli mnogo toga.

Za domaću ekipu srpski reprezentativac Nikola Milenković odigrao je čitav meč, kao i Sergej Milinković Savić u dresu Lacija.