Šou Iguaina u MLS-u - Het-trik za 45 minuta!

18:10

Argentinac i dalje ubojit kao u najboljim danima.

Inter Miami
Inter Miami

Fudbaleri Intera iz Majamija i Sinsinatija odigrali su nerešeno 4:4 u okviru 22. kola MLS lige, a susret je obeležio napadač domaće ekipe Gonzalo Iguain koji je postigao het-trik.

Bivši fudbaler Napolija i Juventusa poslednjih meseci ne dobija veliku minutažu jer se dosta muči s povredom kolena.

Međutim, ovog meseca uspeo je da povrati formu i da na dve utakmice zaredom zatrese mrežu protivnika.

Da i dalje može da bude ubojit kao u najboljim danima bivši reprezentativac Argentine pokazao je sinoć u ligaškoj utakmici protiv Sinsinatija, kada je za jedno poluvreme postigao tri pogotka.

Golove je postizao u 23. minutu bombom iz slobodnog udarca, drugi pogodak usledio je 14 minuta kasnije, dok je het-trik bio kompletiran u poslednjim trenucima prvog poluvremena.

Iguain je ove sezone u dresu Intera iz Majamija odigrao 16 utakmica i postigao 7 pogodaka.