Stouk naneo novi poraz Svonsiju!

nedelja 19.10.2014.
19:00

Posle sjajnog starta sezone, Svonsi nije uspeo ni u petom meču uzastopno da dođe do pobede. Naprotiv, ostao je praznih šaka na gostovanju Stouku.

Beta/AP Photo/Martin Rickett, PA Wire

U poslednjem večerašnjem susretu osmog kola Premijer lige, Stouk je pred svojim navijačima savladao ekipu Svonsija rezultatom 2-1.

Prvo poluvreme obeležili su jedanaesterci, po jedan na obe strane i oba su pretvorena u golove.

Najpre su se, u 34. minutu, za najstrožu kaznu izborili gosti, a penal je realizovao Boni, dok je devet minuta kasnije, na drugoj strani Čarli Adam bio precizan sa bele tačke - 1:1.

Ovaj rezultat je potrajao sve do 76. minuta, kada je usledio trenutak odluke - pobedonosni pogodak Džonatana Voltersa za domaće i konačnih 2:1.

Ovom pobedom Stouk se izjednačio na tabeli sa Svonsijem. Obe ekipe sada imaju po 11 osvojenih bodova.

Golove možete pogledati OVDE, a još da podsetimo da je Liverpul danas u uzbudljivom susretu savladao KPR sa 3-2. Izveštaj sa te utakmice možete pročitati OVDE.