19:59

Senzacija je bila na pomolu, ali onda su počeli da ''pljušte crveni kartoni''.

EPA-EFE/Adam Davy / POOL

Fudbaleri Totenhema bili su veoma blizu eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope, ali su u finišu, sa dva igrača više nekako uspeli da izbegnu blamažu u Plovdivu.

Na kraju, 2:1 za tim Žozea Murinja protiv domaće Lokomotive koja je bila na pragu istorijskog trijumfa.

Prvo poluvreme proteklo je bez golova, ali sredinom drugog Lokomotiva je povela golom Minčeva.

Samo osam minuta kasnije, u 79. minutu meča, domaći ostaju sa igračem manje, jer je Karageren dobio drugi žuti karton, a odmah zatim usledio je i direktan crveni karton Almeidi, uz penal za Totenhem koji realizuje Hari Kejn - 1:1.

Znatno oslabljena Lokomotiva nije izdržala, u 85. minutu Ndombele postavlja konačnih 2:1 za Totenhem.

Tim Žozea Murinja će se u trećem kolu sastati sa makedonskom Škendijom, koja je večeras kao gost eliminisala rumunski Botošani sa 1:0.