Uzbuđenja na sve strane u LE, Basta asistirao pa skrivio penal, Remzijev potez dana!

četvrtak 05.04.2018.
21:41

Ronaldo je izveo najbolji potez u Ligi šampiona, Aron Remzi u Ligi Evrope.

Sportske.net/Aleksandar Obrenović

Dosta uzbuđenja u prvom poluvremenu utakmica u Ligi Evrope, a najzanimljivije je u mečevima Lacio-Salcburg i Arsenal-CSKA.

Arsenal nakon pola sata igre vodi sa 3:1, a svakako najveći utisak je gol Arona Remzija koji je prava majstorija, nešto što treba videti nekoliko puta.

OVDE možete videti njegov gol.

U meču Lacija i Salcburga, prvo je Dušan Basta asistirao Luliću koji je doveo Lacio u prednost, da bi nakon toga napravio penal koji je diskutabilan.

Situaciju kod dosuđenog penala vidite OVDE.