četvrtak 14.03.2019.
10:22

Jedan od bitnih fudbalera u ekipi će morati na pauzu.

EPA-EFE/Alejandro Garcia

Fudbaleri Barselone sinoć su se plasirali u četvrtfinale Lige šampiona pošto su na svom terenu savladali Lion sa 5:1.

Blistao je sjajni Leo Mesi sa tri gola i dve asistencije, a poslednja je bila Osmanu Dembeleu u 86. minutu.

Francuz je ušao u drugom poluvremenu i prikazao jako dobru igru, ali sada u Barsi strahuju zbog povrede.

Mundo Deportivo piše da je stradala prednja loža na levoj nozi, te da će krilni napadač propustiti naredni meč sa Betisom, kao i utakmice sa reprezentacijom Francuske.

Povreda stiže u veoma nezgodnom trenutku kada je 21-godišnji fudbaler u pravom naletu forme, on je ove sezone postigao 14 golova i upisao osam asistencija na 35 utakmica, iako često nije uvek bio u prvom planu kod Ernestea Valverdea.