Žiru opet razbesneo Arsenalove navijače!

sreda 16.09.2015.
21:52

Večeras ne samo da nije koristio odlične prilike za gol, već je u finišu prvog poluvremena, nepromišljenim startom ostavio saigrače na cedilu u Zagrebu.

BETA/AP Photo/Frank Augstein

Pogled na semafor stadiona u Maksimiru nameće razmišljanje da bismo u Zagrebu mogli da vidimo iznenađenje večeri u Ligi šampiona.

Domaći Dinamo, naime, vodi protiv Arsenala sa 1-0, gol je postigao Pivarić u 25. minutu posle proigravanja Sudanija, a na drugoj strani zagrebački ''Modri'' su u par navrata imali dosta sreće, pogotovo u 18. minutu, kada je Žiru prokockao stopostotnu priliku za vođstvo ''Tobdžija''.

Imao je Žiru još prilika koje nije pretvorio u gol, a kako je meč odmicao, Francuz je postajao sve nervozniji. Prvo je dobio žuti karton zbog prigovora, da bi u samom finišu prvog dela igre, zbog jednog neopreznog starta morao u svlačionicu - Arsenal ima igrača manje!

Tu situaciju možete da pogledate OVDE, a Sudani je na samom startu drugog poluvremena propustio veliku priliku da Dinamu duplira prednost.