Autor: Beta Beta
subota 09.12.2017.
21:32
Izvor: Beta

Ekipa Novog Pazara upisala devetu pobedu na isto toliko utakmica i zadržala lidersku poziciju u domaćem prvenstvu.

ossrb.org/Senad Župljanin

Odbojkaši Novog Pazara pobedili su večeras ekipu Jedinstva iz Stare Pazove sa 3:0 (25:22, 25:21, 25:22), u utakmici devetog kola Superlige.

Meč u novopazarskoj dvorani "Pendik" trajao je sat i 18 minuta, a na tribinama je bilo oko 250 gledalaca.

Irfan Hamzagić sa 12 poena bio je najefikasniji kod Pazara, koji je prvi put ove sezone slavio bez izgubljenog seta. Marko Vukašinović dodao je 11, a Aleksa Polomac i Marko Radosavljević po 10 poena za domaći tim.

Na drugoj strani, Tomo Micić upisao je devet, Uglješa Pešut osam, a Miodrag Milutinov i Aleksandar Škrbić po sedam poena za Jedinstvo.

Novi Pazar ima svih devet pobeda i ostao je na liderskoj poziciji u Superligi, dok je sastav iz Stare Pazove na sedmom mestu sa tri dobijene i šest izgubljenih utakmica.

Novopazarci će u narednom kolu gostovati kraljevačkoj Ribnici, a Jedinstvo će dočekati ekipu Radničkog iz Kragujevca.