Pujol dovodi štopera na 'Old Traford'

Autor: Lazar Mitrović
ponedeljak 23.11.2015.
23:40
Izvor: Sportske.net

Bivši fudbaler Barselone mogao bi da 'udomi svog fudbalera'.

Beta/AP Photo/Ahn Young-joon
Beta/AP Photo/Ahn Young-joon

Povezane vesti

Legendarni fudbaler kluba sa 'Kamp Noua', koji je nakon 'kačenja kopaćki o klin' uplivao u 'menadžerske vode', mogao bi da napravi 'veliki posao' fudbaleru kog zastupa.

Takođe, on bi mogao da reši probleme Mančester Junajteda, koji su u potrazi za adekvatnim pojačanjem na poziciji štopera.

Poznatao je da je Pujol u dobrim odnosima sa menadžerom 'Đavola', Lujom Van Galom. Holandski stručnjak ima veliko poverenje u bivšeg reprezentativca Španije, i verovaće mu na reč na preporuku za fudbalera kog mu ponudi.

Kako pišu španski mediji, fudbaler katalonskog kluba Mark Bartra je raskinuo saradnju sa svojim dugogodišnjim agentom Magikom Dijazom, i potpisao saradnju sa svojim nekadašnjim saigračem.

Pujol bi trebalo da bude posrednik između dve strane, i na obostrano zadovoljstvo završi ovaj transfer.

Bartra nije u prvom planu trenera Barselone Luisa Enrikea, i iako je planirao da ostane doživotno u klubu sa 'Kamp Noua', on bi svoje mesto pod suncem mogao da potraži na drugom mestu.

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke

Komentari

14 Komentara

Ili komentariši kao gost:
avatar
WR10
Tuesday, 24.11.2015
16:35

Ako ćemo već tražiti štopera u Španiji, onda bi bila prva opcija Laporte, kad se spomene Bartra odmah mi naumpadne njegov duel sa Baleom. Ne kažem da je loš igrač, ima potencijala, ali ima i boljih riješenja.

avatar
Barcelonista
Tuesday, 24.11.2015
15:46

bartra je vrhunski stoper, njemu samo treba vise utakmica u kontinuitetu i pokazat ce konstantnost i klasu, barsa je luda ako ga proda

avatar
Barça el honor
Tuesday, 24.11.2015
17:23

Barsa ima 5 stopera i on jednostavno ne moze da se izbori a pozicija stopera je osetljiva,npr u napadu Sandru i Muniru je pruzena vise sanse nego njemu i vise su forsirani kao mladi igraci.Mene nekad bas iznenadi Barta odigra fenomenalno prosle sezone to sto je odigrao bilo je bez greske,igra je dobro i za Spaniju,a nekad napravi takav kiks kao amater.

avatar
Sir Alex
Tuesday, 24.11.2015
15:07

Ne razumem zasto ste zapeli oko MU i stopera, imaju dovolnjo dobrih stopera. Samo pogledajte ko je primio najmanje golova u PL. Tako da realno ne treba nikog dovesti, jaka je ekipa i ovakva, a i treba davati sansu mladjim igracima, kako to i radi LVG. GGMU!

avatar
Panda41
Tuesday, 24.11.2015
14:07

Bartra je loš i za Las Palmas.

avatar
Berba9
Tuesday, 24.11.2015
13:49

Realno on nije bolji ni od Jonesa, a tek Smolinga, a nama treba neki vrhunksi stoper.

avatar
KibaSrb
Tuesday, 24.11.2015
12:27

ma bezi bre kakav barta mcneir ce za dve god da bude 5x bolji od njega

avatar
Tuesday, 24.11.2015
12:00

E samo ako on ne dođe. Nama treba kvalitetan štoper.

avatar
Masni
Tuesday, 24.11.2015
03:18

Haha Bartra je limitiran i prosecan stoper,Junajtedu treba mnogo ozbiljnije pojacanje,Laporte bi bio mnogo bolje resenje.

avatar
Tuesday, 24.11.2015
22:57

Laporte se obećao Barsi. Preferiram Varana, Mustafija...

avatar
Masni
Thursday, 26.11.2015
21:45

Varana mozes da sanjas samo.

avatar
Paklena pomorandza
Tuesday, 24.11.2015
02:11

Bas se slatko nasmijah...:)),Bartra,hu?>:)

avatar
NIKE
Tuesday, 24.11.2015
01:30

Bartra je po meni lošiji čak i od Evansa, iako je to vraški teško ostvariti.

avatar
Brat Scholes
Tuesday, 24.11.2015
00:51

Zanimljivo,fin igrac,a pritom i mlad.