Senzacionalan transfer blizu realizacije, SMS-u 20.000.000 godišnje!

Autor: Mladen Heleta
ponedeljak 10.07.2023.
11:45
Izvor: Sportske.net

Al Hilal blizu dovođenja Srbina.

EPA-EFE/Neil Hall
EPA-EFE/Neil Hall

Povezane vesti

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić (29) blizu je transfera iz Lacija u saudijski Al Hilal, pišu Kalčomerkato i poznati fudbalski novinar Fabricio Romano. 

Sergej je navodno pristao na ponudu od 20 miliona evra neto po sezoni, a sada se Al Hilal mora dogovoriti sa Rimljanima. 

Ranije su se Juventus, Inter i Milan pominjali kao novi klubovi Srbina, ali čini se da će jedan od najboljih veznih igrača Serije A put Saudijske Arabije.

Saudijci nude Laciju 40 miliona evra za igrača kom ugovor ističe sledećeg leta. Popolarni SMS  nema nameru da produži saradnju sa rimskim klubom i zato je u ovom prelaznom roku na prodaju. Milinković-Savić je u Laciju je od 2015. godine, kada je za 12 miliona evra stigao iz belgijskog Genka.

Mi smo ovakav rasplet najavili još 25. juna, a taj tekst možete pročitati OVDE.

Al Hilal je nedavno preuzeo portugalski trener Žorž Žezus, a pojačali su ga Kalidu Kulibali iz Čelsija i Ruben Neveš iz Vulverhemptona.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke