"Svrake" još jače, ubitačan napad naredne sezone sa najnovijim pojačanjem od 39.000.000 funti!
Biće ovo sjajna ekipa.

Povezane vesti
Njukasl je završio veliki posao prodajom Sen Maksimena, zaradili su dodatnih 30 miliona funti, mnogi će reći pod sumnjivim okolnostima.
Prvo što su uradili jeste dovođenje jednog od najboljih fudbalera Lestera iz prethodne sezone, Havrija Barnsa.
Strelac 13 golova u prethodnoj sezoni dolazi na "Sent Džejms park" za oko 39 miliona funti, prema navodima "Skaj sporta".
Čini se da će biti izuzetna zamena za Sen Maksimena, Barns je neko ko je veoma opasan ispred gola i krilni je igrač koji je bio najbolji strelac ako gledamo timove u donjem domu Premijer lige iz prethodne sezone.
Mlađi, bolji od Sen Maksimena, Njukasl je svakako dobio pravo pojačanje...
Podsetimo, Njukasl je već doveo Sandra Tonalija iz Milana za 64 miliona evra, a stigao je i Jakuba Minteh (18), desno krilo iz Odenzea, za 8 miliona evra.
0 Komentara