LŠ - Pro Reko ubedljiv protiv Partizana

sreda 11.11.2015.
21:11

Vaterpolisti Partizana pretrpeli su očekivani poraz u Italiji, na gostovanju moćnoj ekipi Pro Reka.

Beta/BranislavBožić/Ds

Oslabljeni neigranjem reprezentativca Nikole Jakšića, koji je imao obaveze na fakultetu, vaterpolisti Partizana pokušali su da pruže što jači otpor velikom favoritu.

U tome su u većem delu meča i uspeli, ali u poslednjoj četvrtini domaćin je udvostručio razliku i na kraju slavio sa ubedljivih 15:3, po četvrtinama 5:2, 1:0, 3:1, 6:0.

Di Fulvio je sa tri gola bio najefikasniji u Pro Reku, a po dva puta su se u strelce upisali Prlainović, Mandić i Ivović.

Golove za Partizan postigli su Subotić, Drašović i Vučinić.

Partizanu je ovo drugi poraz u prva dva kola Lige šampiona, a prfvi je pretrpeo u Beogradu od Solnoka (9-14).

U trećem kolu, crno-beli će dočekati ekipu turskog Galatasaraja. Taj meč je na programu 28. novembra.