Cedevita ređa pobede, sjajna forma pred plej-of!
Ekipa iz Ljubljane nastavila sa dobrim partijama.
Povezane vesti
Sulejmon čuvar nade Budućnosti, Dubaiju ne pomaže ni izvanredni Kabengele
Kako je Zvezda predstavila Tomića kada se pre godinu dana vratio na Mali Kalemegdan?
TVITOVI - ''Delije'' očekuju još promena, Sašin odlazak nije dovoljan?
Zvanično - Zvezda se zahvalila Saši Obradoviću i izabrala trenera za Fajnal-for KLS
Košarkaši Cedevita Olimpije pobedili su večeras na gostujućem terenu Studentski centar sa 88:80 (21:19, 22:31, 24:17, 21:13), u utakmici 25. kola AdmiralBet ABA lige.
Ekipu Cedevita Olimpije predvodili su Džejkob Pulen sa 19 poena i Kevin Ferel sa 16 poena, pet skokova i pet asistencija. Zoran Dragić dodao je 12 poena, a Edo Murić 10 poena i osam skokova.
U crnogorskom timu Kenan Kamenjaš postigao je 12 poena uz 12 skokova, Aleksa Ilić imao je 12 poena i osam skokova, Nikola Pavlićević 12 poena i sedam asistencija, a sa 12 poena utakmicu je završio i Erik Nil.
Cedevita Olimpija je treća na tabeli sa 16 pobeda i sedam poraza, a Studentski centar ima 10 pobeda i 14 poraza, uz utakmicu više.
Partizan je prvi sa 20/4, Crvena zvezda ima 20/2, a četvrtoplasirana Budućnost 16/6.
U sledećem kolu Cedevita Olimpija će dočekati Cibonu, a Studentski centar će u Baru igrati protiv Mornara.

0 Komentara