Blistavo veče Stefana Šćepovića!

nedelja 18.10.2015.
21:38

Srpski napadač odigrao tek desetak minuta za Hetafe, ali mu je i to bilo dovoljno da postigne dva pogotka protiv Las Palmasa!

Beta/AP Photo/Octav Ganea, Mediafax

Fudbaleri Hetafea deklasirali su večeras ekipu Las Palmasa na svom terenu rezultatom 4-0, a polovinu ukupnog broja golova golova na ovom meču postigao je bivši napadač Partizana Stefan Šćepović.

On je u 78. minutu zamenio Vaskeza pri rezultatu 2-0 i do kraja duplirao ionako ubedljiv trijumf svog tima.

U 86. minutu je postigao treći gol, a konačnih 4-0 postavio je u nadoknadi vremena. Prethodno, Rodrigez u trećem i Sorabia u 11. minutu su postigli prva dva gola za pobedničku ekipu.

U prilogu možete da vidite sve ove golove, a Hetafeu je ovo treći trijumf u sezoni.

Ranije danas, Atletiko je kao gost savladao Sosijedad sa 2-0, a od 20:30h igraju La Korunja i Bilbao.