"El Matador" se iskupio za katastrofalan promašaj!

nedelja 11.12.2016.
22:25

Urugvajac se za samo 15 minuta igre u nastavku iskupio za katastrfalan promašaj iz prvog dela.

Beta/AP Photo/Laurent Cipriani

PSŽ je u veoma bitnom meču protiv Nice, gubio sa dva gola razlike nakon prvih 45 minuta, uprkos tome što su dominirali i što je Kavani pre rezultatu 0:1 imao kolosalnu priliku, koju ipak nije uspeo da pretvori u pogodak.

Izbio je sam pred Kardinalea, ali se spetljao i traljavo zahvatio loptu, golman Nice je lako sačuvao mrežu.

OVDE pogledajte kako je to izgledalo.

U nastavku se popularni "El Matador" ipak probudio, kako je već u 46. minutu zatresao mrežu gostiju i smanjio prednost.

Odlično je proleteo Orije po desnoj strani, ubacio je reprezentativac Obale Slonovače odličnu lopti, Kavani je lako sa oko metar od gol linije uterao loptu u mrežu neodlučnog Kardinalea.

Manje od 15 minuta kasnije, Lajvin Kurzava ubacuje nezgodnu loptu sa leve strane u kazneni prostor Nice, Kardinale je očajno izbija, pogađa Dantea, lopta stiže do Kavanija, koji je ponovo ugurao u mrežu za 2:2 na "Parku Prinčeva".