Fulam razbija, blizu su plej-ofa!

subota 22.04.2017.
17:54

Nakon pobede nad Hadersfildom, ekipom koja je direktan konkurent Fulamu za plasman u plej-of za prolazak u Premijer ligu, ekipa Slaviše Jokanovića je daleko bliže plasmanu među 6 najboljih.

maccabi-tlv.co.il

Još dve utakmice su ostale za ekipu Fulama do kraja regularnog dela prvenstva, a danas su zabeležili izuzetno važnu pobedu pošto su slavili protiv Hadersfilda sa neverovatnih 1:4.

Hadersfild je ekipa koja je sjajna tokom čitave sezone, nalaze se trenutno na 5. poziciji sa utakmicom manje.

Hadersfild je došao do prednosti nakon samo 4 minuta igre, Lov je pogodio iz penala, a onda su do kraja prvog poluvremena igrači Slaviše Jokanovića uspeli da napune mrežu domaćih i da ponovo dokažu da su napadački najbolja ekipa u Čempionšipu.

Meloun je doneo izjednačenje u 16. minutu, Karni je iz penala preokrenuo rezultat, da bi Johansen sa 2 gola uspeo da dokusuri domaće.

U nastavku je Fulam uspeo da zadrži ovu prednost, pobeda nije dolazila u pitanje niti jednog trenutka.

Pobeda Bartona protiv Lidsa od 2:1 znači da je Fulam sada tri boda ispred Lidsa u borbi za plasman u plej-of na samo dva kola do kraja.

U narednom kolu Fulam dočekuje Brentford, a Lids Norič na svom terenu.

Da napomenemo još da Vladimira Stojkovića nije bilo u dresu Notingema.