21:25

Odigrana dva meča Primere.

EPA-EFE/Domenech Castello

Viljarealu je baš prijao ovaj odmor.

Nakon povratka na teren vezali su drugu pobedu, ponovo je bilo 1:0 i to ovoga puta protiv Majorke koja se žestoko bori za opstanak.

Čukvuedze je prošao kao šilo po desnoj strani, uputio udarac i na njegovu sreću, Karlos Baka je uspeo da se nađe na pravom mestu i da postigne gol, ispostaviće se, jedini na ovom meču.

Nekadašnji igrač Metalca Aleksandar Sedlar je odigrao svih 90 minuta za Majorku.

U drugom meču današnjeg dana sastali su se Hetafe i Espanjol, a domaći nisu uspeli da iskoriste 75 minuta igrača više.

Gosti su se povukli na svoju polovinu, iako je štoper Bernardo dobio crveni u 16. minutu, trener Abelardo ništa nije menjao do sredine drugog poluvremena, što se ispostavilo kao odlično rešenje.

Čak je Espanjol imao par šansi da iznenadi, ali se to nije desilo, ostalo je 0:0.

Nemanja Maksimović standardan u dresu Hetafea.