utorak 24.10.2017.
22:41

Kada ste ovo poslednji put čuli?

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Nakon deset odigranih utakmica, Inter je sakupio 26 bodova, i trenutno se nalazi na prvom mestu tabele Serije A, makar na kratko, dok Napoli ne odigra svoju utakmicu ovog kola.

Inter je danas savladao Sampdoriju na svom terenu, bili su domaći poprilično ubedljivi od samog starta, a na kraju je bilo 3:2.

U prvom poluvremenu su domaći bili sjajni, imali su veliki broj šansi, a iskoristili su dve. Već u 18. minutu je Skriniar doveo domaće u vođstvo, golman gostiju nije uspeo da stigne do lopte pre njega, pa je Inter poveo nakon uklizavanja ovog defanzivca.

Nije se radovao, dao je gol svom bivšem klubu.

Samo 14 minuta je prošlo, Inter je poveo sa 2:0, strelac je bio Mauro Ikardi. Uhvatio je volej, odlično je šutirao, postigao novi gol i dokazao da je u fantastičnoj formi u ovom trenutku.

U nastavku Inter nastavlja u istom ritmu, a nakon asistencije Perišića, Ikardi postiže gol za 3:0 i rešava pitanje pobednika.

Na drugoj strani, Kovnački je uspeo da postigne gol za 3:1, a do kraja utakmice je u 85. minutu Kvaljarela nakon sjajne asistencije Denisa Praeta uspeo da glavom postigne gol za 3:2.

Inter je uspeo da do kraja sačuva prednost i da, makar na jedan dan, preuzme lidersku poziciju na tabeli Serije A.

21 Komentara

X men
Wednesday, 25.10.2017
15:47

Dobar Inter,lici na nesto za razliku od proslih sezona mnogo cvrsti u odbrani,mogu sigurno medju prva 4 tima,za sad je to cilj..

DR DRE
12:16

Prvi su bili (na jedan dan) u septembru, a prvi su bili i u januaru prosle godine.

Oldboy
07:38

Kad vodiš 3:0 protiv ekipe koja je samo jednu utakmicu izgubila I inače postiže puno golova, a pri tome igra na sve il ništa, nije ni čudo da se primi neki gol. Konačno Inter kakav želimo da gledamo, s tim što smo mogli da damo bar još 2 gola. Candreva konačno gađa u okvir, čini se da svi igraju mnogo bolje pod Spaletijem, čak je i Nagatomo bio zver sinoć. Borha Valero igrač meča

amigo999
06:48

Prvo poluvreme je bila propaganda fudbala od strane plavo-crnih umetnika....Hajde Djenova sada da uzme bod Napoliju....

Amalainter
05:05

Mario je sledeca zrtva..nema veze sa vezom...

gajokrusica
01:25

Zaista odlicnih 65minuta, ali onda pad, malo su se istrosili, desava se, realno je do tog prvog gola Sampa trebalo da bude 5:0 6:0. Jedino ne smemo da dozvolimo onako glupe golove da primamo, Samp koja je odlicna ekipa, bezopasna potpuno, i onda presmesni golovi. Ali eto, i odbrana pa cak i Handa moze imati los dan, samo da se ne ponavlja vise. Mozda i bolje da ne uzlete mnogo, utakmica se igra 90minuta, Spaleti ce to srediti ne brinem. Sve u svemu 65 minuta atomskog fudbala Intera se ne sme zaboraviti. Forza ragazzi.

23:07

Odlicno,samo tako da nastavimo. Pobedi se u zube ne gleda. Ja mislim da se ls ne dovodi u pitanje!

Capitano
23:01

Trebalo je da bude mnogo ubedljivije, dve stative, precka, i jos par dobrih sansi. Ne svidja mi se sto Spaleti povlaci ekipu, makar ne tako rano.

Brat Rodrigoo
22:53

Mora se do kraja strepiti... Odlicnih sat vremena, dosta sansi, tri puta pogodjen okvir gola, tri gola, od cega su dva vrhunska. Onda taj primljen gol i veliki pad u igri, no dobro se zavrsilo. Imace Luco sta da im prigovori, ali generalno potpuno zasluzena pobjeda i vrijedna tri boda protiv zahuktale Sampdorije. Forza Inter!

mi#9
22:52

Uopste se ne radujem preterano zbog ove pobede iz dva razloga, a verovatno jer sam se mnogo iznervirao pa zato. Prvi jer mi je mnogo krivo sto je Ikardi pogodio stativu glavom sa metar i po, zatim ovo na kraku kad je imao 1 na 1 sa golmanom i promasio je i veceras nije uspeo da postigne jos jedan het-trik a drugi razlog je sto je odbrana primila dva katastrofalna i mogu reci amaterska gola. Koliko ih nahvalise, ovako da ne isprate kvaljarelu na kraju, covek jedini opasan bio veceras i bas njega da ostave da skoci koliko hoce, znaci katastrofa, dva gola idiotska kuci primaju. Onaj Santon ne daj Boze da je igrao od pocetka ladno bi po levoj strani mogli oni da rade sta hoce, 10 minuta zadnjih od kad je usao, njegova strana prazna, covek se izgubio. Kako god, odlicno, 3 boda se pisu, sad na ribanje kod spaletija za ovo opustanje u drugo poluvreme po ko zna koji put ove sezone

Igor Popovic1
22:50

dobar mec lose izmene,pusti kamroaha spaleti covece

INTERnacionalist
22:48

..prvo i prvo pohvalio bi Sampdoriju koja je na Meacu dosla da igra fudbal a na da parkira autobus,svaka cast! Cudna utakmica,Inter ih je samljeo u prvom poluvremenu,na kraju 20 i kusur suteva ka golu,3 puta pogodjen okvir gola,u drugom malo pokvaren utisak zbog previse dizene rucne i 2 suta u gol Intera i 2 gola.. al tri boda su tu sto je i cilj! Sjutra se opusteno ceka neciji kiks..

Oldboy
22:44

Dve stative i prečka, ali što ne uđe ono Perišićeva, aaaaaaaaa

mi#9
10:09

I ona Ikardijeva kad je pogodio stativu sa metar. Mislim da bi mu sinoc porasla cena za jos 50 miliona, nakon sto bi ponovo svetom odjeknulo da je opet dao het trik

No ®ules
22:44

Katastrofalne izmene vrsi Spaleti. Da je izjednacila Sampdorija bila bi samo njegova krivica! Atomskih sat vremena Intera, onda uzasan pad u igri. J.Mario ne treba da prelazi centar.. idemo dalje..