17:54

Nezanimljiva borba za titulu.

twitter.com
twitter.com

U derbiju kola Ren je dočekao Nicu, a pobedu je odnela gostujuća ekipa koja je na taj način omogućila Pari Sen Žermenu da dodatno uveća prednost u odnosu na prvog pratioca, a to je upravo pomenuti Ren.

Nica je slavila sa 1:2, Dolberg je doveo goste u prednost u 19. minutu utakmice, da bi Atal povisio u 51. minutu na 0:2. Konačan rezultat postavio je Burižo u 59. minutu.

Mec je savladao Monpelje sa ubedljivih 4:1, bilo je veoma ubedljivo već u prvom poluvremenu. Sar je doveo domaće u prednost u 5. minutu, da bi potom Jenc autogolom povisio na 2:0. Bulaja je u 19. minutu povisio na 3:0, a Jenc se donekle iskupio za autogol iz prvog poluvremena pošto je pogodio mrežu domaćina u 69. minutu. Ipak, Nian je u 80. minutu završio posao i pogodio za konačnih 4:1.

Slavio je i Bordo na gostovanju ekipi Troe, i to posle preokreta.
Šavalerin je doveo domaće u prednost u 28. minutu utakmice, da bi Salmier autogolom izjednačio u 30. minutu.

Konačnih 1:2 postavlja Hvang Ui-Jo u 54. minutu.

Anže je dočekao Klermon, poraženi su rezultatom 0:1, a strelac jedinog gola bio je Bajo iz penala u 84. minutu utakmice.