petak 02.11.2018.
22:21

Srbi ponovo odlični u pobedi Ajntrahta.

Luka Jović i Filip Kostić nastavljaju sa sjajnim partijama u nemačkoj Bundesligi.

Ekipa Ajntrahta iz Frankfurta je danas uspela da savlada Štutgart u gostima rezultatom 0:3 i tako je stigla makar na kratko do trećeg mesta na tabeli.

Bila je ovo peta pobeda Ajntrahta u dosadašnjem toku sezone u ukupno deset utakmica.

Nije danas bilo samo Mijata Gaćinovića u dresu Ajntrahta, dok su Filip Kostić i Luka Jović odigrali veoma bitnu ulogu u novoj pobedi.

Prvi gol smo videli u 11. minutu utakmice, Luka Jović je opalio po lopti, golman Štutgarta je odbio do Sebastijana Halera koji ponovo postiže gol i dovodi goste u prednost od 1:0.

Drugi gol videli smo u 32. minutu, tada je Filip Kostić lepo prošao po levoj strani, dodao do Halera kome je udarac odbranjen, a onda je lopta došla do Luke Jovića koji upisuje sjajnu asistenciju za Rebića kome nije bilo toliko teško da se upiše danas u strelce za 0:2

Konačnih 0:3 postavlja Miler u nadoknadi vremena. Bila je to sjajna akcija koju možete videti OVDE, ponovo je Luka Jović učestvovao kod gola.