22:56

Nova pobeda Mančester junajteda izvojevana uz dosta muke.

EPA-EFE/Michael Regan

Vole fudbaleri Mančester junajteda da nerviraju svoje navijače, ali ovoga puta su ih žestoko obradovali na samom kraju.

Večeras je Mančester junajted savladao Vulverhempton golom u poslednjim minutima meča, 1:0 (0:0).

Na početku utakmice Vulvsi su izgledali bolje, imali i jedan udarac preko Nevesa, a onda i pogođenu prečku kada je Sais nadskočio Kavanija nakon centaršuta Mutinja.

Najbolju šansu Mančester junajted je imao u 34. minutu kada je Grinvud ubacio loptu u kazneni prostor, tamo je bio Bruno Fernandeš, šutirao je, ali je golman Patrisio uspeo da odbrani.

Pokušao je Solskjer u nastavku sa Marsijalom, a u 70. minutu se svašta izdešavalo. Prvo je poništen gol Kavanija zbog ofsajda, ali je sudija gledao VAR zbog potencijalnog faula, ipak, ništa ni od toga, mreža Vulvsa ostaje netaknuta.

Imao je i Pogba jedan udarac, ali nije vredelo, i onda nadoknada vremena.

Mnogo sreće je imao Markus Rašford. Dobio je loptu u 3. minutu nadoknade, napravio sebi prostora da šutne, uputio udarac, lopta menja pravac i vara Patrisija - 0:1!

Srpski fudbaler Nemanja Matić je odigrao čitav meč i bio jedan od najboljih igrača domaćeg tima.

baner

Standings provided by SofaScore LiveScore

20 Komentara

IMUN NA MINUSE(VE)
Wednesday, 30.12.2020
08:36

Stara dobra engleska liga, to su ti klubovi pri vrhu tabele.

Nerealno realan
02:18

Ej, ma los je Manchester! Ma gotov je Solskjer! Evo jos jedan X i dolazi Poketino, Alegri, Zidan, Konte, Kapelo iz penzije da spasi sezonu.. Ma treba oterati Solskjera, koji je posle SAMO 2 godine uradio ono sto nisu svi prethodni od kad je otisao Fergi! Vratio je nadu navijacima da je nesto kao TITULA moguca uz malo srece i jos jedno do 2 pojacanja. Otarasio se covek vecine panjeva, klupa iole ima smisla. Jeste, ima nedostataka i dalje, ali je bord napokon shvatio da je VREME kljuc svega! Svlacionica se ne mrzi medjusobno (samo da ode Pogba) i imacemo grupu sjajnih mladih momaka koji su spremni da se pokidaju za klub! A tako se vremenom dolazi i do titula i trofeja!
Sportski pozdrav

Vjeko Stojančić
01:00

Koja destruktivna igra od strane Vulsa zato mi je pobjeda u nadoknadi jos draza.

Stretford END 1878
00:25

Greska, ipak 9-ta pobeda, mada, ko zna :)

LUZERPOOOL
00:21

junajted ocajniji od Celzija

Manipulator
00:07

Kad je kraj utakmice, kad sudija pokrade da utd da gol? Istrazivanja su pokazala da ih je do ovog kola sudija castio 10 bodova, i opet ne mogu da budu prvi, hahahaha.

soru
00:40

Obicno ljudi kad iznose neke skroz neproverene informacije (da ne kazem neku grublju rec) kazu "istrazivanja su pokazala" i "naucno je dokazano"

LUZERPOOOL
00:41

Kao vi 30 godina nikad prvi. haha

steva vi
00:05

Iz nijedog pravog suta u gol, pobeda. Ali iznad svega zasto 5 min. nadoknade. Nijedna izmena, nijedan prekid igre, osim pola minuta oko De Heje. Slucajno ? E pa ne bih rekao

LUZERPOOOL
00:41
soru
00:44

Ni jedna izmena? Pa bilo je 5? Patriciov zuti za zadrzavanje igre? Par situacija kada su lezali Ait Nuri i Podens? I thi pola minuta koje si naveo. Mislim da je to dovoljno za bar 3 minuta nadoknade sto znaci da je dosta da se postignr gol.

Adis N
00:04

Ocekivo sam tesku utakmicu wulsi su jaka odbrambena ekipa koja igra na kontre.znao sam da nece biti sansi jer su svi igraci wulsa bili u defanzivi i cekali da junajted pogresi i onda preko traorea izvesti kontru.

tanzar
00:02

Steta sto Mancester ne vodi ozbiljan trener ovi bi dobijali rutinski a ne na srecu

LUZERPOOOL
00:42
00:01

Dobili smo ovo na srecu, ali ako se pogleda kako su Vulvsi pristupili ovoj utakmici i bez ambicije da urade nesto vise sem boda, nisu ni zasluzili drugo nego da izgube. Bai objasnio Lindelof sta znaci defanzivac, kad bi mogao da se ne vraca vise u prvi tim. Marsijal igrac manje, veliki problem sa Rasford om i njegovih u proseku 3 ofsajda po utakmici,svaki put. Ali bar ulazi u prilike. I da li se neko nadao da ce posle onakvog starta sezone Junajted biti prva ekipa koja dosla do desete pobede. Neverovatno.

Solskjerove bebe
Tuesday, 29.12.2020
23:59

Sto mrzim ekipe koje se igraju 7-3-0 formacija. Volim sto smo pobjedili vise nego se hljeba najest. Titulu mozemo samo sanjati pored Celsija kao glavnog favorita, ali sta je tu je. GGMU!!!

Crveni Lucifer
23:57

Ole time hahahaha sto bi rekli luzeri monster mentality, odnosno sampionski dnk tj ovako se osvajaju titule. Ipak se junajted sa neznalicom oleom bori za opstanak dok se za titulu bore totenhem i celsi, tako su mi pricali hahahahahah

00:02

Mozda nemamo vrhunskog takticara, pobjednika i motivatora kao sto ima Celsi, ali barem imamo m... i borimo se koliko mozemo.

00:47

Samo m... i imamo dok mocni celsi ima sve, masinu za golove wernera, madjionicara za asistencije haverca, macku na golu mendija koji redja utakmice bez primljenog gola, lidera u odbrani silvu koji svaki duel dobija, najbolji bekovski par na svetu tenka ric jemsa i trkacicu cilwela, vrednu pcelicu kantea i naravno trenerskog maga lamparda i neosvojivu tvrdjavu stamford bridz hahahahah