Olimpijakos stigla "Božja pravda", poznati svi učesnici osmine finala

četvrtak 25.02.2016.
23:43

Grci su stigli do produžetaka zahvaljujući nepostojećem penalu, ali su gosti u produžetku stigli do pobede i prolaza dalje.

uefa.com
uefa.com

U duelu ekipa koje se se pre dve sezone sastale u Ligi šampiona u grupnoj fazi, Anderleht je uspeo da prođe Olimpijakos nakon produžetaka.

U prvom meču u Briselu bilo je 1:0 za Anderleht, da bi Olimpijakos došao do prednosti u drugom nakon penala koji je iskoristio Fortunis. Moramo da napomenemo da je ovo bilo dosta diskutabilno, sudija je malo "pogurao" Olimpijakos, pogledajte to OVDE.

Regularni deo je završen rezultatom 1:0 za Olimpijakos, da bi u produžecima Anderleht uspeo da postigne dva gola i da slavi prolazak dalje.

Ačeampong je bio strelac oba gola u 103. i 112. minutu.

Filip Đuričić je igrao do 81. minuta za Anderleht, a na drugoj strani Milivojević je odigrao svih 120, dok je Zdjelar igrao od 67. minuta.

Rezultate današnjih mečeva saznajte OVDE.