subota 03.02.2018.
18:15

Fudbaleri Real Betis slavili su na svom stadionu protiv ekipe Viljareala.

Beta/AP Photo/Miguel Morenatti

U okviru 22. kola španske Primere, Betis je na "Benito Viljamarinu" savladao ekipu Viljareala, bilo je 2:1 (1:0) za domaćina.

Loše je počelo za goste, iskusni Danijele Bonera je zaradio direktan crveni karton u 31. minutu susreta.

Domaći fudbaleri su to iskoristili u sudijskoj nadoknadi prvog dela, kada je Loren Moron pogodio mrežu gostiju na asistenciju Ruiza.

U nastavku, igrao se 65. minut, kada je 24-godišnji Moron postigao svoj drugi gol na meču, ponovo ga je sa golom spojio Ruiz.

Gosti su ipak uspeli da uvedu meč u dramatičnu završnicu, Karlos Baka je pogodio sa kreča u 80. minutu susreta.

Nisu ipak fudbaleri Viljareala uspeli da dođu i do drugog gola, Betis je upisao trijumf.

Andalužani su deveti na tabeli sa 30 bodova, dok je Viljareal ostao peti sa sedam bodova više.