subota 30.04.2016.
20:01

Torino rasturio Udineze u premijernom meču 36. kola. Sada Friulani moraju da se osvrću.

BETA/AP Photo/Massimo Pinca

"Bikovi" su pregazili Udineze, na kraju je bilo 5:1, još je i poništen gol Belotiju, pa je domaćin mogao da izgubi i sa još većom razlikom.

I ovo je sramotno, ostali su na 38 bodova i ako u nedelju Palermo pobedi Sampdoriju, ili Karpi iznenadi Juve, Udineze će strepeti u poslednjih 180 minuta sezone.

Gosti su poveli golom Pontusa Jansona, Šveđanin retko dobija šansu, a uspeo je da se upiše. Do kraja prvog dela bomba Akve je završila u mreži Karnezisa, 2:0.

U nastavku su "Zebrete" golom Felipea razljutile goste, na scenu je stupio Martinez. Južnoamerikanac je postigao dva gola, jedan je delo Belotija, na kraju 5:1 za "Granatu" koja će šampionat završiti u zlatnoj sredini, kasno su počeli da igraju.

Večeras u drugom meču kola Fiorentina gostuje u Veroni protiv Kjeva, a ostali mečevi na programu su u nedelju.