22:41

Torino ponovo bez pobede na svom terenu, Atalanta je danas uspela da se vrati kući neporažena.

EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Četvrti uzastopni remi Torina.

Ekipa koju predvodi Siniša Mihajlović je danas remizirala protiv Atalante koja je bila ravnopravan protivnik "Bikovima".

Prvu dobru priliku imao je Adem Ljajić u 35. minutu kada je nakon odličnog prodora šutirao u donji desni ugao, ali je golman Beriša to odlično odbranio.

Onda je usledio 45. minut i korner sa leve strane napada, Adem Ljajić ga izvodi fenomenalno, Nkulu sjajno skače i postiže gol za 1:0.

U nastavku malo opuštanje Torina, što je kažnjeno golom u 54. minutu utakmice. Odlična je to akcija bila, Petanja je uposlio Iličića koji izbija sam ispred Sigirua i šalje loptu u mrežu za 1:1.

Taj rezultat je ostao na snazi sve do samog kraja, pa Torino i Atalanta i nakon ovog 15. kola imaju po jednak broj bodova, ovoga puta po 20.