nedelja 07.10.2018.
22:22

Spalu nije pomogao ni Everton Luiz.

EPA-EFE/Elisabetta Baracchi

U poslednjoj utakmici osmog kola italijanske Serije A, fudbaleri Intera ostvarili su peti trijumf pošto su u gostima savladali Spal sa 2:1.

"Neroazuri" su poveli u 14. minutu golom Maura Ikardija nakon što je iskoristio asistenciju Vrsaljka.

Ipak, domaći kao da su postepeno oslobađali pritiska, a lako su mogli do izjednačenja četiri minuta kasnije - Miranda je napravio penal, ali je Antenući promašio ceo gol.

Nastavio je Spal sa napadima i u drugom poluvremenu, pretio u nekoliko navrata i konačno stigao do izjednačenja u 72. minutu kada je rezervista Alberto Paloski zatresao mrežu Handanovića.

Radost domaćih trajala je samo šest minuta jer je toliko trebalo Ikardiju da postigne svoj drugi pogodak na meču i donese tri boda svojoj ekipi.