ponedeljak 17.02.2020.
22:41

"Rosoneri" se vratili na pobednički kolosek.

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Milanezi uspeli da slave minimalnu pobedu nad Torinom, Ante Rebić nastavlja svoju seriju golova (1:0).

Domaćin dosta bolji na početku od svog rivala, Paketa je zaigrao od prvog minuta, Brazilac je imao i dobru šansu oko dvadesetog minuta, ali golman "bikova" siguran. Samo pet minuta kasnije Sirigu nije mogao mnogo šta da učini.

Kastiljeho šalje loptu sa desne strane, Rebić sa jedanaest metara šalje loptu u mrežu. Milan vodi od 25. minuta (1:0).

Posle pauze bez mnogo dešavanja, upravo je Kastiljeho bio među najagilnijima na terenu. Ibrahimović nije uspeo da iskoristi asistenciju Španca po početku drugog dela igre, a sam Kastiljeho ne uspeva da iskoristi dobru šansu u 53. minutu.

Milan se tako posle poraza od Intera u prethodnom kolu vratio uspešnim rezultatima, pobeda ih stavlja na osmu poziciju sa istim brojem bodova kao Parma i Verona koje pak imaju bolju gol razliku.