utorak 14.03.2017.
22:42

Imali su prednost dva puta fudbaleri koje predvodi Slaviša Jokanović, ali nisu uspeli da je sačuvaju.

maccabi-tlv.co.il

Fulam je danas bio na pragu da savlada Blekburn, ali su gosti uspeli da golom stignu do izjednačenja u poslednjim minutima meča - 2:2 (1:0).

Pobedom bi Fulam stigao do mesta koje vodi u plej-of za plasman u Premijer ligu, ali je bodom stigao samo na jedan bod zaostatka u odnosu na Šefild Venzdej koji ima 62 boda.

Aluko je doveo Fulam u prednost od 1:0 golom u 45. minutu meča, ali je gostima nadu da mogu možda i do sva tri boda doneo Konvej iz kaznenog udarca.

Gohi u 86. minutu pogađa za veliku radost na Krejven Kotidžu, da bi Žoao u 4. minutu nadoknade stavio tačku na ovu utakmicu.

U nastavku pogledajte i trenutnu tabelu Čempionšipa. Do kraja regularnog dela je ostalo još 9 kola, nadamo se da će ekipa Slaviše Jokanovića uspeti da se plasira u plej-of, a kasnije i u Premijer ligu.