Rusija osam meseci nije pobedila.

EPA/ADAM CIERESZKO

Reprezentacija Rusije se priprema za Mundijal koji se održava baš u njihovoj državi, ali ne deluju impresivno na terenu reprezentativci ove zemlje.

Oni su danas odigrali nerešeno protiv Turske, ekipe koja se neće naći na Mundijalu.

Na CSKA areni je bilo 1:1, Samedov je doveo domaće u prednost nakon greške odbrane Turaka, sjajno je realizovao veliku šansu koju je imao i iz teške situacije doveo Ruse u prednost.

Igrao se 35. minut kada smo videli prvi gol, a drugi je usledio u drugom poluvremenu, u 59. minutu.

Tada je Mali sjajnim udarcem iz kontre prevario Akinfejeva, ruska odbrana je delovala loše u ovoj situaciji.

Inače, Rusija ne zna za pobedu od 7. oktobra prošle godine kada su savladali Južnu Koreju sa 4:2, od tada imaju 4 poraza i 3 nerešena rezultata.