Džigi baš nema sreće, kakva bi ovo golčina bila...

Sportske.net
četvrtak 10.12.2015.
6

Posle neiskorišćenog jedanaesterca protiv Vojvodine prošlog vikenda, Nikola Ninković je večeras mogao da se proslavi na evropskoj sceni, da se njegov gol gleda širom sveta, ali umesto toga, prečka je spasila Nemce i najavila surovi epilog.

Kako Zvezdaši komentarišu poraz Partizana? Neki su se setili Bordoa...

14

Partizan je večeras u Humskoj doživeo jedan od najbolnijih evropskih poraza, a dok neki od navijača Zvezde smatraju da njihov klub ne bi primio tri gola pred punom Marakanom u sličnoj situaciji, drugi se sećaju i šoka koji je Zvezda pre nekoliko godina do

'Sila tame' i Dart Vejder su uz CSKA iz Sofije

0

Navijači bugarskog tima priredili naučno-fantastičnu koreografiju.

ŠOK ZA ŠOKOM! Partizan doživeo reprizu onoga što mu je Vojvodina u subotu uradila!

21

Ako vratimo film nekoliko dana unazad i prisetimo se finiša meča sa Vojvodinom u Humskoj i uporedimo sa onim što se na istom mestu dogodilo večeras, utisak je da je Partizan u samo pet dana doživeo dva istovetna šoka!

LE - "Lavovi" pojeli Turke, seča "Kneževa"!

0

Sporting u direktnom duelu eliminisao Bešiktaš, Monako bez evropskog proleća, u ostalim grupama favoriti potvrdili plasman u narednu fazu.

Utisci navijača - Šok, neverica, bes, tuga, suze...

14

Posle svega što smo videli večeras u Humskoj, navijači su jedinstveni u oceni da je Partizan propustio ogromnu, istorijsku priliku, ali su utisci različiti pom pitanju pravih razloga ovakvog epiloga.

Žalgiris šokirao Barselonu

0

Veliki podvig litvanskog tima.

Umesto evropskog proleća - KOŠMAR!

94

Neverovatan rasplet u Humskoj! Partizan imao sve u svojim rukama i vođstvo i stopostotne šanse, na kraju prokockao sve i završio učešće na evropskoj sceni.

Suspendovan i ''Grof'' i stadion Partizana!

Sportske.net, Novosti.rs
17

Još se ''slučaj Lalatović'' nije stišao, a nove kazne izrekla je Disciplinska komisija FSS.

Unikaha sigurna na Sardiniji, Oli nastavio po starom

0

Odigrana su još dva meča Evrolige.

Dudin Efes srušio 'Kuću', Makabi 'produžio nadu'

0

Odigrana su dva meča Evrolige, iz grupa B i D.

Ah ta nadoknada... - Kako su navijači crno-belih doživeli primljeni gol?

4

Odličan utisak koji su fudbaleri Partizana ostavili u prvih 45 minuta, pokvaren je u dva minuta nadoknade vremena...

Poluvreme u Humskoj - Ovo su utisci navijača!

1

Još 45 minuta deli ekipu Partizana od evropskog proleća. Prvo poluvreme završeno je rezultatom 1-1, iako su domaći poveli golom Abubakara Oumarua u 11. minutu. Naravno, napadač Partizana zaslužio je i najviše pohvala od strane navijača.

Kada je Ser Aleks Ferguson bez pola tima ukrotio 'Vukove'

8

Veliki menadžer Mančester Junajteda je sa ovim timom uspeda da savlada nemački tim.

''Povratak otpisanih'' - Abu doneo vođstvo Partizanu!

1

Bolji početak večerašnje utakmice navijači Partizana nisu mogli da zamisle. Posle desetak minuta igre, Abubakar Oumaru je savladao golmana Hica i crno-beli su se još više primakli evropskom proleću!

Marez:"Lester ne može da osvoji titulu"

7

Fudbaler 'Lisica' ne veruje da bi njegov tim mogao osvoji Premijer ligu.

Zvezdi komplimenti i od Bogdana!

3

Dan uoči utakmice pretposlednjeg kola Evrolige protiv Crvene zvezde Telekom, jedan od glavnih aduta Fenerbahčea Bogdan Bogdanović pohvalio je ekipu Dejana Radonjića.

LE - Markec strelac, Turci otišli dalje!