1

Najave se obistinile, sa novim trenerom stiže i novi finansijer Novog Pazara?

Endi Marej u epizodi ''Šta je, bre, ovo?''

2

Prvi teniser sveta uspešno je startovao na Australijan Openu, a njegov današnji meč obeležila je i jedna nesvakidašnja situacija.

"Crne mačke" bi da pokvare posao prvaku!

0

Dejvid Mojes je naciljao pojačanje, ukoliko uspe da ga angažuje, staće na žulj Lesteru.

Jokan kupuje kod "srpskog Murinja"

0

Fulam namerava da "svim silama" napadne povratak u najviši rang, tim povodom spremaju i novo pojačanje.

Srećno, Nole!

Beta
4

Srpski teniser Novak Đoković u utorak od 9 časova počinje odbranu titule na Otvorenom prvenstvu Australije u Melburnu protiv Španca Fernanda Verdaska.

Luj van Gal rekao zbogom fudbalu!

30

Iskusni Holanđanin će po svemu sudeći staviti tačku na svoju bogatu karijeru.

Milan se izvukao uz pomoć gol tehnologije, Ljajić tragičar!

30

Torino prokockao dva gola prednosti plus penal koji pri rezultatu 2:0 nije iskoristio Adem Ljajić. U nastavku, ''Rosoneri'' režirali kaznu i na kraju ostali neporaženi.

Primera - Sosijeda slavio na gostovanju u Malagi

1

Fudbaleri Real Sosijedada bili su bolji od domaćina, te su zasluženo slavili na poslednjem meču 18. kola u španskoj Primeri.

Vizardsi začarali Trejl Blejzerse!

0

Ekipa Portlanda nije se lepo provela u poseti prestonici.

Kongo sa dvojicom igrača manje i bez potencijalnog Zvezdaša upisao trijumf!

1

Utakmicom između DR Konga i Maroka okončano je prvo kolo Grupe C na Kupu Afrike.

Tim iz Serije B dovodi fudbalera "Građana"!

2

Kako prenose mediji u Italiji, vezista Mančester sitija karijeru nastavlja u Veroni.

Gordon stigao u Partizan! Dočekali ga šampioni Evrope iz '92!

Sportske.net, blic.rs
8

Posle dugog putovanja iz Amerike, Džamont Gordon u ponedeljak uveče je konačno stigao u Beograd.

Veliki preokret Hoksa u "MSG-u", Šruder pogodio u poslednjim trenucima za trijumf!

2

U veoma uzbudljivom meču u "velikoj jabuci" gosti iz Atlante su došli do trijumfa u poslednjim trenucima.

Mihin Torino razbija Milan! Ali, Ljajić...

21

Sjajna igra Mihajlovićevog tima tokom prvog poluvremena meča sa Milanom. Adem Ljajić propustio priliku da goste potpuno dotuče!

EVROPSKI RADNIČKI? Još jedan bivši Partizanovac stiže na ''Čair''!

Sportske.net, Novosti.rs
12

Uprava niškog Radničkog na čelu sa Ivicom Tončevim se ne zaustavlja u pokušaju da ove zime značajno ojača svoj tim. Postignut dogovor sa još jednim iskusnim igračem!

Hanikat preskočio "pola Efesa" i zakucao!

0

Košarkaš Anadolu Efesa još jednom je demonstrirao svoje fizičke mogućnosti na takmičenju u zakucavanjima tokom turskog Ol-stara.

Makabi slavio u izraelskoj ligi pred megdan sa Zvezdom

1

Košarkaši Makabija iz Tel Aviva upisali su 11 pobedu u šampionatu Izraela.

Još niste glasali za Jokića? I Nemanja Nedović vas zove!

6

Finiš je trke za mesto na NBA Ol Staru, i naš reprezentativac pruža aktivnu podršku Nikoli Jokiću.

Grk naupstio Lajpcig i preselio se u HSV!