Serhio Buskets je izveo sjajne poteze na sredini terena.

Engleski novinari pitali Miloja o penalima, a on im uzvratio prelepom porukom!

Beta
25

Trener Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je da je današnja utakmica sa Liverpulom, kao i sve prethodne u Ligi šampiona, veliko iskustvo i istakao da će njegovi fudbaleri biti bolji.

Najteži poraz Dijega Simeonea!

8

Od trenutka kada je u Atletiko Madridu, nije Dijego Simeone doživeo ovako nešto.

ISTORIJA - Salah protiv Zvezde postavio novi rekord!

9

Sjajni Egipćanin će dugo pamtiti večerašnju utakmicu protiv Crvene zvezde.

Miloje zadovoljan, Jovičić najavljuje još bolju igru Zvezde

Sportske.net, RTS
35

Branko Jovičić je optimista, baš kao i Vladan Milojević.

Ko je bio najbolji u Liverpulu? Van Dajk dao odgovor, pohvalio i Zvezdu!

24

Kapiten Liverpula u večerašnjem meču imao je lepe reči za ekipu Crvene zvezde posle meča na ''Enfildu''.

Struka kaže - jedan penal postoji, drugi ne, ali nije onako kako mislite!

12

Zdravko Jokić, stručni konsultant na RTS-u, komentarisao je odluke sudije Ziberta iz Nemačke.

EK: "Kiša koševa" u Andori i slavlje domaćina

0

Košarkaši Andore su slavili na svom terenu protiv Ulma u četvrtom kolu Evrokupa.

''Delije'' ponosne, sudija izazvao gnev, ali već najavljuju revanš u Beogradu!

18

Da li će na ''Marakani'' biti drugačija slika na terenu?

Naravno, najbolji je Borjan, ovo su ocene!

26

Evo ocena fudbalera Crvene zvezde nakon današnjeg poraza od Liverpula (4:0).

LŠ - PSŽ i Napoli odigrali sjajnu utakmicu, Barsa i Dortmund na pragu drugog kruga!

32

Pobede Borusije i Barselone, slavio i Porto.

Košarkaši Zvezde "iskoristili priliku", "poraz u pravo vreme" (TVITOVI)

0

Puleni Milana Tomića doživeli su neočekivan poraz u Italiji, evo šta kažu navijači nakon prvog neuspeha u sezoni.

Prejak je i Liverpul, Borjan sprečio teži poraz

92

Još jedan ubedljiv poraz Crvene zvezde u Ligi šampiona, ali i nešto bolji utisak u odnosu na prethodni duel sa PSŽ-om.

Još jedan penal za Liverpul, Žule se smejao od muke, Borjan se istakao, ali...

3

Drugi penal za Liverpul u drugom poluvremenu večerašnjeg meča. Ali, epilog je bio drugačiji.

Prvi poraz Zvezde, Breša od ivice ambisa do trijumfa!

11

U četvrtom kolu Evrokupa košarkaši Crvene zvezde mts gostovali su u Breši poslednjeplasiranoj ekipi u grupi A.

Zvezdini fudbaleri u neverici, Stojković besan na sudiju - Liverpul iz penala uvećao prednost

17

Loše je počelo u drugom poluvremenu...

Skidamo kapu Robertu Firminu, njegova statistika u LŠ je za divljenje

13

Bobi Firmino i danas igra sjajno.

LŠ, kvalifikacije - Preokret Vojvodine u Bugarskoj!

Beta
1

Odbojkaši Vojvodine pobedili su večeras u Burgasu domaći Neftohimik sa 3:2 (20:25, 22:25, 25:20, 25:19, 15:11), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Poluvreme - Liverpul ''dodaje gas'', proradio i Salah, ''delije'' predlažu ove izmene (TVITOVI)

4

Nije loše počelo, ali kako meč odmiče Zvezda je u sve većem rezultatskom minusu...

EK: Zenit zakuvao situaciju u Partizanovoj grupi, neverovatan meč u Zagrebu i novi ubedljiv poraz Mornara