Šta Filipovski planira posle najnovijeg poraza?

subota 30.01.2021.
21:52

Locirao je problem i hoće da ga rešava.

BETAPHOTO/KK LOKOMOTIVA KUBAN/obmaykin/MO

Partizan je u sve težoj i rezultatskoj, i igračkoj krizi, nema naznaka da bi išta moglo da se promeni nabolje u narednim mečevima, a to se pokazalo i večeras u duelu sa Cedevita Olimpijom u Ljubljani, gde su crno-beli poraženi sa 78:65.

Posle meča, trener Partizana Sašo Filipovski je najpre pohvalio večerašnjeg protivnika.

''Čestitam Cedevita Olimpiji na zasluženoj pobedi. Nalaze se u izvrsnoj formi i dugo nisam video ekipu koja je napadački toliko moćna.

Šanse su bile 50:50 dok smo držali nivo koncentracije i rezultat koji je bio dobar po nas, a onda se Cedevita Olimpija serijom pogodaka za tri poena odlepila, a mi sa druge strane nismo bili raspoloženi u napadu'', istakao je Filipovski.

Kako dalje? Izgleda da je Filipovski optimista, najavio je bolji šut njegove ekipe u dogledno vreme.

''Danas praktično ništa nismo uspeli da realizujemo ni ispod koša, ni sa distance i to je bilo ono što je napravilo razliku.

Sve najbolje želim Cedevita Olimpiji u nastavku sezone, a mi moramo da podignemo šutersku formu jer nas u nastavku sezone očekuju teške utakmice u ABA ligi i Evrokupu'', rekao je Filipovski.