nedelja 20.12.2020.
22:51

Sve se izdešavalo u prvih pola sata.

EPA-EFE/Juan Herrero

Ekipa Real Madrida je stigla do nove pobede u španskoj Primeri pošto je u okviru 14. kola slavila u Eibaru sa 1:3 (1:2).

Praktično se sve izdešavalo u prvih pola sata, Madriđani su veoma brzo stigli do dva gola, Dmitrović je bio potpuno nemoćan pred ovim naletom i gosti su, ispostavilo se, ostvarili pobedu upravo tad.

Prvi gol smo videli u 6. minutu, tada je viđen fantastičan pas Rodriga, Benzema je dobio loptu i savladao Srbina za 0:1. Ovim golom je postao najbolji francuski strelac van francuskog šampionata, pretekao je Anrija i sada ima 176 golova na svom kontu.

Već u 13. minutu 0:2, loša intervencija odbrane Eibara, Benzema je došao do lopte, uputio povratnu Modriću koji pogađa.

Nadu domaćima doneo je Kike, bio je to najlepši detalj na meču, gađao je sa 20 metara, ulepšao svima veče za 1:2.

Veliku šansu je imao Eibar da izjednači, i to u samom finišu meča kada je Serhio Ramos uspeo da zaustavi na neverovatan način protivničkog fudbalera.

Na kraju u 2. minutu nadoknade Vaskez donosi i treći gol Realu, asistencija se piše Benzemi.