subota 05.12.2020.
16:56

Milinković-Savić ponovo demonstrirao izvanredno izvođenje slobodnog udarca.

EPA-EFE/PASQUALE BOVE

Srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić golom i asistencijom na gostovanju u Speciji protiv istoimenog tima doneo je Laciju pobedu od 3:1 u 10. kolu Serije A.

Već u 15. minutu "nebeskoplavi" su stigli do prednosti kada je reprezentativac Srbije odlično uposlio Ćira Imobilea, a prevejanom napadaču nije bilo teško da stigne do petog prvenstvenog gola ove sezone.

Raspoloženje bivšeg fudbalera Vojvodine bilo je na vrhuncu u 33. minutu kada je postigao fantastičan pogodak iz slobodnog udarca, koji možete pogledati OVDE.

Golman Ivan Provedel nije imao šanse da zaustavio snažan šut 25-godišnjeg veziste.

Sredinom drugog poluvremena domaći tim je uneo neizvesnost u meč kada je N'Bala Nzola sjajno šutirao sa ruba šesnaesterca pogodivši levi ugao gola Pepea Reine.

Lacio je u 74. minutu imao lepu priliku da stigne do trećeg pogotka, ali je gol Felipea Kaiseda  poništen zbog ofsajda., baš kao i Andreasa Pereire u drugom minutu nadoknade vremena.