''Orlovi'' spremni i na provokacije, ovo je Stojketova poruka!
Autor: Darko Mitrović
sreda 20.06.2018.
19:56
Izvor: Sportske.net, RTS
Golman našeg nacionalnog tima uverava da vanfudbalske stvari neće poremetiti reprezentaciju Srbije pred ključni duel sa Švajcarskom.

Beta/Branislav Božić/Ev
Povezane vesti
Ovo je konačan plasman 32 selekcije na Mundijalu - Gde je Srbija i koliko je zaradila?
Mijat objasnio - Zašto Hrvatska igra finale, a Srbija nije mogla dalje od grupe?
Duško Tošić otvorio dušu, ko je trebalo da igra protiv Brazila? ''Orlovima'' sad još teže kad vide kako Hrvatska igra
Brih ne zna za sram - U Bundesligi se izvinjava, evo šta sada ima da kaže!
Odbrojavamo dane, ostala su još samo dva do utakmice drugog kola Grupe E na Mundijalu između Srbije i Švajcarske.
Ovaj duel će biti ključan u borbi za plasman u osminu finala, a našem timu samo pobeda garantuje siguran ostanak na Mundijalu i posle grupne faze takmičenja.
Kako se početak meča bliži, sve su glasnije i provokativne poruke sa protivničke strane, a naš golman Vladimir Stojković tvrdi da su naši ''Orlovi'' spremni za sve.
U večerašnjem razgovoru za Dnevnik RTS-a, Stojkoviću je najpre postavljen o pitanje da li ovaj meč sa Švajcarcima može da se uporedi sa onim od pre osam godina protiv Australije, koju su ''Orlovi'', nažalost izgubili sa 2:1 i ostali bez plasmana u osminu finala SP u Južnoj Africi,
''Svaka utakmica za sebe je teška, tu Australiju smo zaboravili, okrećemo se pozitivnim mislima uz nadu da ćemo rešiti u petak sve.
Oni su ekipa za svako poštovanje, ali nećemo da se predamo. Biće teško zbog tog patriotskog naboja, ali posle 15 minuta se sve to zaboravi i preraste u utakmicu kao što je bila ona sa Kostarikom'', izjavio je Stojković i dodao:
''Očekujemo svakakva dešavanja na terenu i van njega, ali spremni smo za sve to'', poručio je on.
U okolini baze našeg nacionalnog tima u Svetlogorsku sve je veći broj navijača iz Srbije, ima Pančevaca, Valjevaca i na hiljade drugih...
''Znači nam što nas naši ljudi bodre na ovako velikom takmičenju, hvala im'', istakao je Stojković i otišao da grupi okupljenih navijača podeli autograme.
1 Komentara
Amar Zornic
Ova utakmica se mora gledati kao i svaka druga , ako se oni budu koncentrisali na neke druge stvari eto problema ... a koliko god tvrde da ih ne zanima svaki dan slusamo izjave o “ nefudbalskim” stvarima . Pamet u glsvu momci