Heroj Zvezde i "džek pot" Vladana Milojevića:"Nadam se da ću biti još bolji ubuduće"

21:28

Olajinka blistao u derbiju i odveo Zvezdu u finale Kupa.

Starsport
Starsport

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u finale Kupa Srbije, pošto su u "večitom derbiju" savladali Partizan sa 2:0 u polufinalu.

Heroj Crvene zvezde, koja je večeras potpuno nadigrala crno-bele, bio je Nigerijac Piter Olajinka.

On je najpre u 27. minutu "naterao" Aleksandra Filipovića da postigne autogol, da bi dva minuta kasnije pored istog igrača uspeo da matira golmana Aleksandra Jovanovića.

Olajinka je bio i svojevrsno iznenađenje Vladana Milojevića u startnoj postavi, pošto je zaigrao umesto Kange, u odnosu na derbi od pre četiri dana, i ispostavilo se je taj ofanzivni manevar trenera Zvezde bio pun pogodak.

"Bila je jako teška utakmica, borili smo se zajedno. Veoma sam zadovoljan rezultatom i zato što smo se plasirali u finale", rekao je Olajinka posle meča za "TV Arena sport".

Potom je upitan da li mu je ovo najbolja utakmica u dresu Zvezde.

"Ne znam da li je najbolja, ali nadam se da će biti ubuduće još boljih", poručio je krilni napadač crveno-belih.